Na ulicach Łomży można spotkać dziś tłumy ubranych na galowo uczniów. To oznacza, że rozpoczął się nowy rok szkolny. Przed uczniami i nauczycielami kolejne wyzwania. Zobaczcie, jak wyglądało rozpoczęcie roku szkolnego w ZSEiO nr 6 w Łomży.
Nowy rok szkolny inauguruje prawie 11,4 tys. uczniów łomżyńskich szkół i przedszkoli. Z tej okazji prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski wystosował list, w którym życzy wszystkim zdrowia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym:
