W Łomży ruszają zapisy seniorów na bezpłatne szczepienia przeciwko grypie. Jak można się zapisać?
Urząd Miejski podaje, że mieszkańcy Łomży powyżej 60. roku życia, posiadający Łomżyńską Kartę Seniora lub objęci pomocą MOPS (za okazaniem dowodu osobistego i stosownego zaświadczenia) będą mogli zapisywać się na szczepienia osobiście, od 02 września 2022 r (piątek) w godz. 8:00 – 15:00 w Wydziale Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miejskiego (ul. Polna 16 pok. Nr 6). Szczepienia będą odbywały się w Specjalistycznym Centrum Medyczno – Rehabilitacyjnym przy Polskiej Grupie Farmaceutycznej sp. z o.o. (ESKULAP), ul. Piłsudskiego 82 w Łomży.
Szczegółowe informacje można uzyskać w Wydziale Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miejskiego w Łomży pod nr tel. 86 215 68 42.
Ratusz przypomina, że seniorzy 75+, czyli osoby urodzone nie później niż w 1947 r., będą mogły skorzystać z bezpłatnych szczepień przeciwko grypie.
Źródło: UM Łomża