Tomasz Frankowski, lider listy Koalicji Europejskiej do Parlamentu Europejskiego odwiedził dzisiaj Łomżę. Konferencję z tej okazji zorganizowano na Starym Rynku. ¬- Byłem skutecznym napastnikiem i takim zamierzam być również europosłem - Skutecznym i prawdziwie pracowitym do bólu - zakończył Frankowski.
- Znamy państwa problemy, problemy Łomży, czyli trasę kolejową, która wciąż jest w przebudowie, a nie wiemy co dalej, wiemy o trasie na Zambrów drogowej - są to problemy, które należy rozwiązać i ja deklaruję, że będę starał się i obiecuję wam, że nie tylko będę europosłem, o ile oczywiście głosy wyborców pójdą w tą stronę, że będę wybrany - mówił kandydat KE, dodając, że chciałby otworzyć w Łomży biuro poselskie, aby słuchać i rozmawiać z samorządem o problemach mieszkańców.
Frankowski znalazł się wśród dziesięciu białostoczan, którzy zostali uhonorowani tytułem "Człowiek stulecia"
- Uznałem, że może jest to ten moment, w którym mogę również się przysłużyć naszemu społeczeństwu i pomóc uzyskać unijne środki, żeby Polska znalazła się ponownie liderem segmentu w Europie i europarlamencie, żeby nas słuchano - mówił.
Jako lider listy Koalicji Europejskiej w nadchodzących wyborach, Frankowski będzie musiał zmierzyć się z profesorem Karolem Karskim i posłem Krzysztofem Jurgielem - to oni zajmują dwa najwyższe miejsca na liście Prawa i Sprawiedliwości.
Całość konferencji dostępna jest w naszym VIDEO!