W rejonie ulicy Wąskiej w Łomży ujawniony został niewybuch. Policjanci zabezpieczają miejsce znalezienia "niespodzianki", a kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Konieczne było ogłoszenie ewakuacji mieszkańców.
Niewybuch znaleziono dzisiaj rano w rejonie ul. Wąskiej. Ewakuowani są mieszkańcy okolicy, m.in. bloków w rejonie Szosy Zambrowskiej, ul. Kasztelańskiej i Piłsudskiego.
Służby zabezpieczają miejsce odnalezienia niewybuchu. Kierowcy, przejeżdżający przez wspomnianą część Łomży powinni liczyć się z utrudnieniami. Nie wiadomo jak długo potrwa akcja.
Jak przekazała st. sierż. Izabela Kłosowska, odnaleziono niewybuch o wymiarach 60 cm długości i średnicy 25 cm.
Niewybuch został już zabrany przez saperów.