Reklama

Łomża: Ukradł torebkę w kościele

17/08/2018 07:33

Łomżyńscy policjanci zatrzymali 46-latka podejrzanego o kradzież torebki, do której doszło w minioną niedzielę w jednym z kościołów na terenie miasta. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

Wczoraj rano policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Łomży zatrzymali 46-letniego mieszkańca Łomży podejrzanego o kradzież, do której doszło w minioną niedzielę w jednym z kościołów na terenie miasta. Policjanci ustalili, że mężczyzna wykorzystując najprawdopodobniej chwilę nieuwagi, ukradł starszej kobiecie torebkę, w której znajdowały się dokumenty oraz pieniądze.

W chwili zatrzymania 46-latek był pod wpływem alkoholu. Miał ponad 1,3 promila alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszał zarzut. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości