Reklama

Łomżyńscy policjanci otrzymali podziękowania za ujęcie włamywacza [FOTO]

22/11/2023 14:17

Komenda Miejska Policji w Łomży otrzymała korespondencję z podziękowaniami za "szybką i profesjonalną pracę". Okazało się, że nadawcą listu jest właścicielka domu, do którego włamał się 34-letni mężczyzna.

Łomżyńscy policjanci otrzymali podziękowania za zatrzymanie mężczyzny podejrzanego o włamanie do domu. 

- Mieszkająca w Gdańsku właścicielka posesji w Wygodzie została poinformowana, że ktoś włamał się do jej rodzinnego domu. Zatrzymanie włamywacza było możliwe dzięki pomocy sąsiadów. To właśnie oni zaalarmowali mundurowych widząc, że do niezamieszkałego domu, ktoś wszedł przez okno. Sami próbowali zatrzymać włamywacza, jednak ten wyrwał się i uciekł w kierunku stacji paliw. Policjanci już na wjeździe do miejscowości zauważyli mężczyznę odpowiadającego rysopisowi - relacjonuje KMP Łomża. 

Reklama

Sprawcą włamania okazał się być 34-letni mieszkaniec gminy Zbójna. Mężczyzna powiedział policjantom, że dzień wcześniej opuścił zakład karny i idąc z więzienia postanowił wejść do przypadkowego domu i pozostać w nim kilka dni. 

Jak informuje Komenda Miejska Policji w Łomży, mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a teraz odpowie za kradzież z włamaniem.

Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

źródło: KMP Łomża
źródło zdj.: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości