Reklama

Łomżyńscy żołnierze czekają na krwiodawców

30/07/2022 10:32

Łomżyńskie wojsko zachęca do oddawania krwi 1 sierpnia.

Wojskowi z Łomży organizują akcję krwiodawstwa. 

Żołnierze przypominają, że szczególnie podczas wakacji zapotrzebowanie na krew jest bardzo duże. Jednocześnie zapasy w Regionalnych Centrach Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa spadają. RCKiK w Białymstoku podaje, że aktualnie szczególnie poszukiwane są osoby z grupami: 0 Rh-, A Rh- oraz B Rh-.

- Każdego krwiodawcę zachęcamy do przyprowadzenia ze sobą kolegi, koleżanki, brata lub każdego, kto może oddać krew - podkreśla Wojskowy Klub HDK przy 18. Łomżyńskim Pułku Logistycznym.

Reklama

Krwią będzie można podzielić się 1 sierpnia (poniedziałek) na parkingu przy Al. Legionów 133 w godz. od 8:00 do 12:30. 

Na krwiodawców będzie czekał słodki poczęstunek. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości