Reklama

Łomżyńska Służba Celno-Skarbowa zlikwidowała nielegalny salon gier hazardowych

26/10/2023 08:41

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z Łomży zlikwidowali lokal, w którym urządzano nielegalne gry hazardowe. W trakcie działań zabezpieczono trzy automaty do gier.

Nielegalny salon gier hazardowych w Kolnie był nadzorowany przez 46-letnią kobietę, która usłyszała zarzut pomocnictwa w prowadzeniu gier hazardowych wbrew przepisom. Na miejscu byli również dwaj młodzi mężczyźni, którzy zostali już przesłuchani. 

- Podczas kontroli lokalu wyposażonego w monitoring służący do selekcji wchodzących klientów funkcjonariusze zabezpieczyli 3 nielegalne automaty do gier. Oprócz „jednorękich bandytów" zajęto gotówkę przeznaczoną do rozliczeń z klientami – ponad 5 tys. zł oraz notatki z zapiskami dot. wpłat i wypłat - informuje podlaska Krajowa Administracja Skarbowa.

Reklama

Osobom odpowiedzialnym za urządzanie nielegalnych gier hazardowych grozi grzywna, kara pozbawienia wolności do lat 3 lub obie kary łącznie. Dodatkowo organizatorzy takich gier muszą również liczyć się z karami pieniężnymi 100 tys. zł za każde nielegalne urządzenie.

 

źródło: podlaska KAS
zdj. główne: podlaska KAS

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości