Reklama

Łomżyński oddział RCKiK zamknięty do odwołania. Gdzie oddać krew?

17/03/2020 08:55

Od dzisiaj (17.03) zamknięty jest Terenowy Oddział Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku, który mieści się w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży.

Aby wszyscy chętni mieli możliwość oddania w Łomży krwi,  od 17 marca pod Galerią Łomża (al. Piłsudskiego 14a) widoczny będzie podstawiony przez RCKiK ambulans. Godziny pozostają bez zmian - 7:30 - 13:00

Krew mogą oddawać tylko osoby zdrowe.

 W związku z pandemią COVID-19 i ogłoszeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemiologicznego dyskwalifikacji czasowej od oddani krwi i jej składników podlega: KAŻDA OSOBA KTÓRA WRÓCIŁA DO POLSKI W CIĄGU OSTATNICH 14 DNI Prosimy takie osoby podobnie jak osoby które odczuwają jakiekolwiek objawy chorobowe o NIE ZGŁASZANIE SIĘ do naszych placówek i mobilnych akcji poboru krwi !!! - przekazuje RCKiK w Białymstoku.

Reklama

Terenowy Oddział Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku, który mieści się w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży, pozostaje zamknięty do odwołania. 

Sytuację można śledzić za pośrednictwem strony RCKiK w Białymstoku.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości