Łomżanin Maciej Tercjak - wieloletni reprezentant Polski w karate kyokushin i pierwszy Polak, który podpisał kontrakt z Karate Combat - amerykańską federacją karate promującą walki w formule Karate full contact, ożenił się.
Ślub odbył się w sobotę (11.06) w Kościele pw. św. Andrzeja Boboli w Łomży. Wybranka Macieja Tercjaka ma na imię Aleksandra. Para poznała się na sylwestrze, na którego żadne z nich nie miało ochoty pójść.
Przypomnijmy, że kilka dni temu na gali HFO w Ostrołęce Maciej Tercjak pokonał na Aleksego Zienkiewicza z klubu Ostrołęka Fight Academy. Więcej: Nokaut roku? Fenomenalny występ Macieja Tercjaka [VIDEO]
Życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!
Fot. Marcin Kossakowski