Przed nami długi weekend majowy. Dla wielu z nas czas relaksu, wyjazdów czy grillowania. Zapytaliśmy mieszkańców Łomży i okolic, jak zamierzają spędzić najbliższe dni.
3, a nawet 4 dni wolnego pod rząd. Na majówkę czekało wielu z nas. Szczególnie po czasie pandemii, zamknięcia, braku spotkań w większym gronie.
W jaki sposób czas ten chcą wykorzystać mieszkańcy Łomży i okolic? W ilu przypadkach majówka oznaczała będzie wiosenną wycieczkę za miasto? Zapraszamy do obejrzenia naszej sondy!