Reklama

Mamy osiem kolejnych przypadków zakażenia koronawirusem w woj. podlaskim. Wśród nich nastolatek!

28/03/2020 14:50

Kolejne zakażenia wirusem COVID-19 w woj. podlaskim potwierdziły badania laboratoryjne. W sumie w województwie podlaskim mamy do tej pory 26 potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem.

Jak informuje Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny osiem kolejnych przypadków zakażenia koronawirusem to:

  • kobieta w sile wieku z Białegostoku, z kwarantanny domowej
  • młody mężczyzna z Białegostoku, wrócił z Francji, z kwarantanny domowej
  • młody mężczyzna z Białegostoku, wrócił z Francji , z kwarantanny domowej
  • młody mężczyzna z Białegostoku, wrócił z Francji, z kwarantanny domowej
  • mężczyzna w sile wieku z powiatu białostockiego, wrócił z Holandii, z kwarantanny domowej
  • nastolatek z powiatu białostockiego, z kwarantanny domowej
  • młoda kobieta z Białegostoku, wróciła z Anglii, z kwarantanny domowej
  • młody mężczyzna z powiatu augustowskiego, wrócił z Niemiec, z kwarantanny domowej

Wszystkie osoby czują się dobrze. Osoby z najbliższego kontaktu zostały objęte opieką epidemiologiczną.

W Polsce potwierdzono do tej pory 1481 przypadków zakażenia koronawirusa. 17 osób zmarło.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości