Reklama

Mężczyzna hospitalizowany w łomżyńskim szpitalu. Kolejne zakażenia COVID-19

05/07/2020 11:03

35 950 zakażeń i 1 517 ofiar śmiertelnych - to aktualny bilans pandemii SARS-CoV-2 w Polsce. W niedzielę 5 lipca poinformowano o 231 nowych przypadkach zakażeń i kolejnych 5 zgonach. Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o dwóch kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.

To:

  • mężczyzna w sile wieku z Łomży, hospitalizowany w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży
  • starszy mężczyzna z powiatu suwalskiego, hospitalizowany w Szpitalu Wojewódzkim w Suwałkach.

W sumie w województwie podlaskim odnotowano do tej pory 876 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości