Reklama

Miasto zakupi sprzęt do karetek

16/03/2020 07:05

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego zyska respirator i zamgławiacz do dezynfekcji karetek. Zakup sprzętu związany jest z rozprzestrzeniającym się koronawirusem COVID-19.

Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski wystąpił do dyrekcji Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Łomży z propozycją sfinansowania zakupu najbardziej obecnie potrzebnego sprzętu ratunkowego.

Zgodnie ze wspólnymi ustaleniami zakupiony zostanie respirator i zamgławiacz do dezynfekcji karetek. Środki na ten cel w wysokości 50 tysięcy złotych zostały wygospodarowane w budżecie miasta z rezerwy na zarządzanie kryzysowe.

Rekomendacje do uruchomienia tych funduszy przekazał samorządom wojewoda podlaski.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości