W czwartek 20 grudnia lodowisko "Biały Orlik" zostanie oficjalnie otwarte dla mieszkańców Łomży. - Wszyscy, którzy tego dnia pojawią się na lodowisku otrzymają ciepłą herbatę, a najmłodsi mogą liczyć na słodką niespodziankę - informuje MOSiR. Pierwsze wejście będzie możliwe już o godz. 13:00.
W nauce i bezpieczeństwie jazdy dla najmłodszych pomogą nowe „pingwiny", kaski i kamizelki, które MOSiR uzyskał od Kinder Pingui.
Z wyłączeniem dni świątecznych, w okresie zimowym 2018/2019 lodowisko będzie czynne przez cały tydzień od godz. 9:30 do godz. 21:00. Wypożyczalnia jak co roku dysponuje łyżwami oraz sprzętem do ich ostrzenia. Podczas ferii zimowych zostanie przeprowadzona kolejna edycja zajęć z nauki jazdy na łyżwach oraz nauki gry w hokeja pod nazwą "Ferie na lodzie"
Jak informuje MOSiR, ceny biletów nie uległy zmianom. Bilet normalny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30-15:25 kosztować będzie 5 zł i 6 zł w godzinach 15:30 – 21:00, natomiast bilet ulgowy odpowiednio 4 i 5 zł. W soboty, niedziele i święta bilet normalny i ulgowy będą w cenach 7 zł i 5 zł. Dodatkowo amatorzy jazdy na łyżwach mają możliwość zakupu karnetu na preferencyjnych warunkach. Cena normalnego karnetu na 10 wejść to 50 zł a ulgowego 40 zł. Bilety i karnety są do nabycia w kasie Lodowiska.
Grafik funkcjonowania lodowiska „Biały Orlik”
9:30 – 10:20 I wejście
10:20 – 10:40 przerwa techniczna
10:40 – 11:30 II wejście
11:30 – 11:50 przerwa techniczna
11:50 – 12:40 III wejście
12:40 – 13:00 przerwa techniczna
13:00 – 13:50 IV wejście
13:50 - 14:35 - przerwa techniczna na czyszczenie lodu
14:35 – 15:25 V wejście
15:25 – 15:55 przerwa techniczna
15:55 – 16:45 VI wejście
16:45 – 17:15 przerwa techniczna
17:15 – 18:05 VII wejście
18:05 - 18:50 przerwa techniczna na czyszczenie lodu
18:50 - 19:40 VIII wejście
19:40 - 20:10 przerwa techniczna
20:10 - 21:00 IX wejście
21:00 – zamknięcie wypożyczalni łyżew