Reklama

Miejskie Mikołajki dla najmłodszych [FOTO] [VIDEO]

06/12/2022 14:16

Najmłodsi mieszkańcy Łomży bawili się podczas Miejskich Mikołajek. Dzieci pisały listy, robiły łańcuchy, korzystały z fotobudki. Rozmawiały też z solenizantem, który dowiedział się, że marzą o nowym telefonie, konsoli do gier czy koszu do koszykówki.

Około 600 przedszkolaków oraz uczniów klas I-III szkół podstawowych uczestniczyło w Miejskich Mikołajkach. Dzieci podzielone zostały na grupy. Każda z nich spędziła w Hali Kultury 1,5 godz. 

- Dzisiaj w Hali Kultury bardzo radosny dzień - Mikołajki. Zaprosiliśmy przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych do wspólnego świętowania, wspólnej zabawy - mówi prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski. - Widać po dzieciach, że są naprawdę radosne i szczęśliwe - dodaje. 

Na miejscu dzieci tańczyły z elfami, pisały listy do Św. Mikołaja. Z solenizantem można było porozmawiać i pociągnąć go za brodę. Oczywiście miał on prezenty dla wszystkich najmłodszych.

Reklama

- Dzisiaj były bardzo trudne warunki, ponieważ śniegu nie mamy. Tutaj na Podlasiu jest ciężko, ale daliśmy radę jakoś. W tym roku przeważnie dzieci trafiają się grzeczne, chyba przez to, że brakowało im takiej bliskości przez te lata - przyznaje św. Mikołaj. 

Sporym zainteresowaniem cieszyły się fotobudka, malowanie twarzy czy robienie łańcuchów. 

To jednak nie wszystko, bo na dzieci czeka dodatkowa atrakcja. Jeszcze dzisiaj zaczną świecić świąteczne iluminacje, które znajdują się w Parku Jana Pawła II. 

Reklama

Więcej w naszym materiale VIDEO. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości