Ola ma 18 lat. Jest uczennicą II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Łomży. Jej pasja to aktywność fizyczna i zdrowe odżywianie. W wolnych chwilach gotuje, piecze i próbuje swoich sił w przyrządzaniu nowych potraw.
- W życiu najważniejsza jest dla Niej rodzina. W drugim człowieku najbardziej ceni szczerość i empatię. Największymi autorytetami są dla Niej Rodzice. Tata, który od zawsze był i jest wzorem do naśladowania m.in. w kwestii bezinteresownej pomocy innym oraz Mama, która uczy wybaczania w każdej życiowej sytuacji. W przyszłości chciałaby pracować jako dietetyk.
Gala półfinałowa odbyła się w ubiegłą niedzielę (19.12) w markach pod Warszawą.
- My już dziś trzymamy kciuki za Olę i wspieramy Ją w drodze po wymarzoną koronę! Szczególne podziękowania kierujemy do 2 Wicemiss NZŁ 2021 - Wiktorii Depta, 3 Wicemiss NZŁ 2021 - Julii Trzcince oraz Aleksandrze Marciniak za piękne reprezentowanie naszego regionu podczas castingu półfinałowego - komentuje galę Anna Kurządkowska - Kosińska, organizatorka konkursu Miss Ziemi Łomżyńskiej.
Reklama
fot. Paweł Wądołowski