To kolejny przypadek koronawirusa wśród mieszkańców naszego miasta. Zakażonym jest młody mężczyzna z Łomży, hospitalizowany obecnie w Szpitalu MSWiA w Warszawie.
Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują dziś (18.06) o trzynastu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:
W sumie w województwie podlaskim odnotowano do tej pory 659 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2. Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 31 015/1 316 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).