Reklama

Młody mężczyzna z Łomży zakażony koronawirusem. Jest hospitalizowany

18/06/2020 10:46

To kolejny przypadek koronawirusa wśród mieszkańców naszego miasta. Zakażonym jest młody mężczyzna z Łomży, hospitalizowany obecnie w Szpitalu MSWiA w Warszawie.

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują dziś (18.06) o trzynastu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • dwóch młodych mężczyzn z powiatu białostockiego, izolacja domowa
  • dwie starsze kobiety z powiatu białostockiego, izolacja domowa
  • trzy młode kobiety z powiatu białostockiego, izolacja domowa
  • kobieta w sile wieku z powiatu białostockiego, izolacja domowa
  • mężczyzna w sile wieku z Białegostoku, izolacja domowa
  • starszy mężczyzna z Białegostoku, izolacja domowa
  • dwie młode kobiety z powiatu augustowskiego, izolacja domowa
  • młody mężczyzna z Łomży, hospitalizowany w Szpitalu MSWiA w Warszawie.

W sumie w województwie podlaskim odnotowano do tej pory 659 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2. Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 31 015/1 316 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości