Reklama

Młody mężczyzna z Łomży z koronawirusem

08/05/2020 17:45

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o dwóch kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.

To:

  • młody mężczyzna z Łomży, izolacja domowa
  • kobieta w sile wieku z Białegostoku, izolacja domowa.

W sumie w województwie podlaskim mamy 383 potwierdzone przypadki zakażenia COVID-19.

 Wyzdrowiało natomiast kolejnych 12 osób (w sumie 280): dziecko i młoda kobieta z powiatu hajnowskiego, kobieta w sile wieku z Białegostoku, starszy mężczyzna, starsza kobieta, dwie kobiety w sile wieku, mężczyzna w sile wieku, młoda kobieta i dziecko z powiatu bielskiego, mężczyzna w sile wieku i młody mężczyzna z powiatu zambrowskiego.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości