Reklama

Młody wandal nie zgłosił się do spółdzielni. ŁSM ponawia "zaproszenie"

18/08/2022 07:48

Niszczył drzewa tlenowe i żywopłot. Wyzywał osoby, które zwróciły mu uwagę. Łomżyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa cały czas czeka na to, że chłopak zgłosi się wraz z rodzicami bądź opiekunami prawnymi. Tym razem ŁSM dała mu czas do piątku.

We wtorek (9.08) o godz. 17:00 młody człowiek okaleczył kilkanaście drzew tlenowych, które rosną w pobliżu Przedszkola Publicznego Nr 2. Łomżyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa dała mu szansę na skruchę. Więcej: Niszczył drzewa tlenowe i wyzywał mieszkańców. ŁSM "zaprasza" wandala do siebie [FOTO]

Jednak dotychczas nastolatek z niej nie skorzystał. 

- Ten młody człowiek, mimo zwróconej uwagi, nadal wyżywał się na żywopłocie - informuje Łomżyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa. 

ŁSM ponawia więc swoje “zaproszenie” i czeka na jego przybycie wraz z rodzicami/opiekunami prawnymi do biura Zarządu Spółdzielni do najbliższego piątku (19.08) do godz. 14:00.

Reklama

Fot. Łomżyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości