Niszczył drzewa tlenowe i żywopłot. Wyzywał osoby, które zwróciły mu uwagę. Łomżyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa cały czas czeka na to, że chłopak zgłosi się wraz z rodzicami bądź opiekunami prawnymi. Tym razem ŁSM dała mu czas do piątku.
We wtorek (9.08) o godz. 17:00 młody człowiek okaleczył kilkanaście drzew tlenowych, które rosną w pobliżu Przedszkola Publicznego Nr 2. Łomżyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa dała mu szansę na skruchę. Więcej: Niszczył drzewa tlenowe i wyzywał mieszkańców. ŁSM "zaprasza" wandala do siebie [FOTO]
Jednak dotychczas nastolatek z niej nie skorzystał.
- Ten młody człowiek, mimo zwróconej uwagi, nadal wyżywał się na żywopłocie - informuje Łomżyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa.
ŁSM ponawia więc swoje “zaproszenie” i czeka na jego przybycie wraz z rodzicami/opiekunami prawnymi do biura Zarządu Spółdzielni do najbliższego piątku (19.08) do godz. 14:00.
Fot. Łomżyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa