Reklama

MotoMikołaje już w piątek w Galerii Veneda

04/12/2018 11:40

Akcja motocyklistów, z której cały dochód zostanie przeznaczony dla podopiecznych Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Łomży, Zambrowie oraz Ostrołęce odbędzie się już w piątek 7 grudnia w Galerii Veneda. Tego dnia czeka nas m.in. spotkanie z MotoMikołajem, licytacje i koncerty zespołów Disco Polo.

Podczas wydarzenia przewidziano atrakcje dla dzieci, Game Room VR, wystawę motocykli, spotkanie  z MotoMikołajem oraz licytacje voucherów. Nie zabraknie również koncertów. 7 grudnia w Galerii Veneda zagrają:

- 15:30 - zespół Iness,

- 16:30 - Mateusz Maciąg,

- 17:10 - Fan Max,

- 18:00 - Dziku,

- 18:50 - Caprii,

- 19:30 - Silver Dance,

- 20:00 - DiscoBoys - gwiazda wieczoru.

Spotkanie z Mikołajem odbędzie się o godz. 13:00. Cały dochód przeznaczony zostanie dla podopiecznych Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Łomży, Zambrowie oraz Ostrołęce.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości