Akcja motocyklistów, z której cały dochód zostanie przeznaczony dla podopiecznych Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Łomży, Zambrowie oraz Ostrołęce odbędzie się już w piątek 7 grudnia w Galerii Veneda. Tego dnia czeka nas m.in. spotkanie z MotoMikołajem, licytacje i koncerty zespołów Disco Polo.
Podczas wydarzenia przewidziano atrakcje dla dzieci, Game Room VR, wystawę motocykli, spotkanie z MotoMikołajem oraz licytacje voucherów. Nie zabraknie również koncertów. 7 grudnia w Galerii Veneda zagrają:
- 15:30 - zespół Iness,
- 16:30 - Mateusz Maciąg,
- 17:10 - Fan Max,
- 18:00 - Dziku,
- 18:50 - Caprii,
- 19:30 - Silver Dance,
- 20:00 - DiscoBoys - gwiazda wieczoru.
Spotkanie z Mikołajem odbędzie się o godz. 13:00. Cały dochód przeznaczony zostanie dla podopiecznych Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Łomży, Zambrowie oraz Ostrołęce.