Reklama

Można odebrać wyniki badań i niezrealizowane skierowania!

18/03/2020 13:44

Przez kilka najbliższych dni będzie można odebrać ze Szpitala Wojewódzkiego w Łomży wyniki badań i niezrealizowane skierowania. Dotyczy to m.in. badań tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego, RTG, czy badań laboratoryjnych.

Według informacji szpitala, w dniach 19, 20, 23, 24 marca 2020r. w godzinach 7.30-14.30 będzie można odebrać:

-  skierowania na badania tomografii komputerowej oraz rezonansu magnetycznego, aby można było wykorzystać je do wykonania badań w innych placówkach,
- wyniki badań wykonanych w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej (tomografia, rezonans, rtg) dotychczas nieodebrane,
- badania laboratoryjne dotychczas nieodebrane,

Odbiór wyników będzie w pomieszczeniu Poradni Urologicznej – parter budynku poradni specjalistycznych – wejście od szczytu budynku – od strony SOR.

Reklama

​​​​​​​

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości