Reklama

Muzeum w Drozdowie będzie miało nowy pawilon [FOTO]

20/06/2022 16:16

Za kilka tygodni na terenie należącym do Muzeum Przyrody - Dwór Lutosławskich w Drozdowie rozpocznie się budowa nowego pawilonu. Ma to być miejsce, w którym znajdzie się ekspozycja przyrodnicza.

W poniedziałek (20.06) Muzeum Przyrody - Dwór Lutosławskich w Drozdowie podpisało umowę dotyczącą budowy pawilonu wystawienniczego, który docelowo ma być miejscem na nowe ekspozycje przyrodnicze.

Budynek będzie łączył Ośrodek Edukacji Ekologicznej (gdzie oglądać można wystawę „Ziołowe tajemnice”) z Ośrodkiem Zdrowia. Wykonawcą jest firma Pożarski Budownictwo. Natomiast projekt nowego pawilonu wykonała firma STUDIUM Pracownia Architektury z Warszawy, projekt wystaw przyrodniczych firma Koza Nostra Studio z Krakowa, a wystawy akwarystycznej firma Pattern Recognition z Warszawy.

Reklama

Muzeum informuje, że budowa rozpocznie się w najbliższych tygodniach (w roku bieżącym etap do stanu surowego zamkniętego). 

Źródło: Muzeum Przyrody - Dwór Lutosławskich w Drozdowie

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości