Reklama

Na teren dworca wjedziemy tylko od ul. Sikorskiego

20/11/2018 14:23

- Od środy 21 listopada 2018 r. do końca tygodnia, zamknięty zostanie wjazd na teren dworca od strony ulicy Dworcowej - informuje Łukasz Czech z Urzędu Miejskiego w Łomży. Utrudnienie związane jest z koniecznością wykonania kanału telekomunikacyjnego. Na teren dworca będziemy mogli wjechać tylko od ul. Sikorskiego. 

Na teren łomżyńskiego dworca będziemy mogli wjechać jedynie od strony ulicy Sikorskiego. Tamtędy będzie odbywał się także wjazd i wyjazd autobusów.

-Zamknięcie wjazdu od ulicy Dworcowej związane jest z koniecznością wykonania kanału telekomunikacyjnego w celu likwidacji kolizji starej instalacji teletechnicznej ze stopami fundamentowymi pod zadaszenie dworca - informuje Łukasz Czech z Urzędu Miejskiego w Łomży.

Tempo realizacji prac uzależnione jest także od panujących w tym tygodniu warunków atmosferycznych.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości