Reklama

Na widok radiowozu schował się w toalecie

04/11/2023 07:56

Nietrzeźwy motocyklista przyjechał na stację paliw, aby zaopatrzyć się w alkohol. W momencie, gdy zorientował się, że sytuacja wymyka się spod kontroli, schował się w toalecie. Policję o zaistniałej sytuacji poinformowali świadkowie zdarzenia.

Do zdarzenia doszło na jednej ze stacji paliw w Kolnie. Przybyła na miejsce policja ustaliła, że nietrzeźwy kierowca motocykla przyjechał na stację i chciał kupić alkohol.

- Mężczyzna na widok radiowozu uciekł i schował się w toalecie. Po chwili pukania do drzwi, otworzył je. Przeprowadzone przez mundurowych badanie alkomatem wykazało, że 34-letni mieszkaniec powiatu kolneńskiego miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie - informuje KPP Kolno. 

Dalsza kontrola wykazała, że motocykl 34-latka nie jest dopuszczony do ruchu i nie posiada ubezpieczenia. Ponadto kierowca ma na swoim koncie dwa zakazy kierowania pojazdami. 

Reklama

Zgodnie z kodeksem karnym za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, pomimo orzeczonego zakazu, grozi do 5 lat pozbawienia wolności. 

 

źródło: KPP Kolno

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości