Zapraszamy naszych Czytelników do śledzenia transmisji z Łomżyńskiej Nocy Sylwestrowej. Portal www.mylomza.pl jako patron medialny przeprowadzi bezpośredni przekaz wideo ze Starego Rynku w Łomży. Zapraszamy do wysłuchania noworocznych życzeń oraz pokazu sztucznych ogni. Spędź nami ten wyjątkowy wieczór!
Zaczynamy już o godz. 21.30. Na początek publiczności na Starym Rynku zaprezentuje się łomżyński zespół INNI. Akordeonista Michał Sawicki pojawi się na scenie przed ratuszem około godz. 22.00. Następnie łomżyńska publiczność będzie miała okazję bawić się z zespołem muzycznym Manchester. Jest to grupa założona dziesięć lat temu w Toruniu i grająca muzykę britpop. Ich największe przeboje to „Dziewczyna gangstera”, „Lawendowy” oraz „Lubię Twoje włosy”. Występ ten rozpocznie się około godz. 22:30.
O północy przewidziane jest wspólne odliczanie do Nowego Roku, pokaz sztucznych ogni i życzenia od Prezydenta Miasta. Około godz. 00:10 swój występ rozpocznie popularna grupa After Party, prezentująca muzykę disco dance.
Swoją transmisję ze Starego Rynku planujemy zakończyć około godziny 0:30.