W tym roku nie odbędą się tradycyjne spotkania imieninowe biskupów oraz jednego z księży infułatów diecezji łomżyńskiej. Ma to związek z obecną sytuacją epidemiczną. "Życzenia można nadsyłać drogą pocztową lub elektroniczną" - czytamy w komunikacie Kurii Diecezjalnej w Łomży.
"Kuria Diecezjalna w Łomży informuje, że w związku z obecną sytuacją pandemii i wzmożonych zachorowań oraz z uwagi na wzajemną troskę o siebie i zachowanie bezpieczeństwa, nie odbędą się tradycyjne spotkania imieninowe Księży Biskupów: Janusza Stepnowskiego (21 listopada) i Tadeusza Bronakowskiego (28 października) oraz ks. inf. Tadeusza Śliwowskiego (28 października). Solenizanci polecają się modlitwie i pamięci, natomiast życzenia można nadsyłać drogą pocztową lub elektroniczną" - czytamy w komunikacie.