Reklama

Nie będzie biskupich imienin

26/10/2020 08:00

W tym roku nie odbędą się tradycyjne spotkania imieninowe biskupów oraz jednego z księży infułatów diecezji łomżyńskiej. Ma to związek z obecną sytuacją epidemiczną. "Życzenia można nadsyłać drogą pocztową lub elektroniczną" - czytamy w komunikacie Kurii Diecezjalnej w Łomży.

"Kuria Diecezjalna w Łomży informuje, że w związku z obecną sytuacją pandemii i wzmożonych zachorowań oraz z uwagi na wzajemną troskę o siebie i zachowanie bezpieczeństwa, nie odbędą się tradycyjne spotkania imieninowe Księży Biskupów: Janusza Stepnowskiego (21 listopada)  i Tadeusza Bronakowskiego (28 października) oraz ks. inf. Tadeusza Śliwowskiego (28 października). Solenizanci polecają się modlitwie i pamięci, natomiast życzenia można nadsyłać drogą pocztową lub elektroniczną" - czytamy w komunikacie.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości