Reklama

Nie funkcjonuje jeden z oddziałów łomżyńskiego szpitala

26/07/2022 07:44

Oddział Rehabilitacji Kardiologicznej Szpitala Wojewódzkiego w Łomży tymczasowo nie przyjmuje pacjentów. Placówka zapewnia, że osobami, które potrzebują leczenia zajmuje się Ośrodek Rehabilitacji Kardiologicznej Dziennej działający w strukturach szpitala.

- W chwili obecnej zarówno Rehabilitacja, jak i Kardiologia pracują intensywnie, dodatkowo jest sezon urlopowy i są przejściowe trudności w zabezpieczeniu Oddziału Rehabilitacji Kardiologicznej - wyjaśnia Jolanta Gryc, pełnomocnik Dyrektora ds. Jakości i Akredytacji w łomżyńskim szpitalu. - Mamy nadzieję, że oddział ruszy po wakacjach - dodaje.

W tym momencie Ośrodek Rehabilitacji Kardiologicznej Dziennej zajmuje się 6 pacjentami (turnus to zwykle 24 dni zabiegowe).

- Nie ma szczególnie oczekujących. Wszyscy pacjenci są na bieżąco przyjmowani - podkreśla Jolanta Gryc.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości