Reklama

Niepodległościowe morsowanie w Łomży [FOTO]

11/11/2022 13:45

Łomżyńskie morsy świętowały 11 listopada w swój ulubiony sposób. Kilkanaście osób skorzystało z zimnej kąpieli w Narwi.

W czwartek (11.11) świętujemy odzyskanie przez Polskę niepodległości. Do obchodów dołączyły łomżyńskie morsy. Fani zimnych kąpieli pojawili się na plaży miejskiej w strojach nawiązujących do barw narodowych. Mieli też ze sobą flagi. Niektórzy zdecydowali się także na świąteczny makijaż.

Wszystkim towarzyszył dobry humor, zarówno podczas rozgrzewki, jak i samej kąpieli.

 

Fot. Łukasz Gosiewski

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości