Łomżyńskie morsy świętowały 11 listopada w swój ulubiony sposób. Kilkanaście osób skorzystało z zimnej kąpieli w Narwi.
W czwartek (11.11) świętujemy odzyskanie przez Polskę niepodległości. Do obchodów dołączyły łomżyńskie morsy. Fani zimnych kąpieli pojawili się na plaży miejskiej w strojach nawiązujących do barw narodowych. Mieli też ze sobą flagi. Niektórzy zdecydowali się także na świąteczny makijaż.
Wszystkim towarzyszył dobry humor, zarówno podczas rozgrzewki, jak i samej kąpieli.
Fot. Łukasz Gosiewski