Reklama

Łomża. Niewybuch na terenie jednostki! [AKTUALIZACJA] [FOTO]

10/11/2022 12:49

Na terenie jednostki wojskowej w Łomży odkryty został niewybuch. Trwa ewakuacja mieszkańców.

Jak poinformowała Komenda Miejska Policji w Łomży, w czwartek (10.11) po godz. 10:00 dyżurny łomżyńskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o znalezionym przez pracowników budowlanych niewybuchu na terenie jednostki wojskowej w Łomży. Trwa ewakuacja mieszkańców (około 100 osób).

Ok. godz. 13:00 saperzy będą podejmować niewybuch. Ruch zostanie wstrzymany na skrzyżowaniu ulic Aleja Legionów-Piłsudskiego oraz Aleja Legionów - Przykoszarowa.

[AKTUALIZACJA]

Ruch na Al. Legionów jest już odblokowany. Mieszkańcy wracają do domów.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości