Na terenie jednostki wojskowej w Łomży odkryty został niewybuch. Trwa ewakuacja mieszkańców.
Jak poinformowała Komenda Miejska Policji w Łomży, w czwartek (10.11) po godz. 10:00 dyżurny łomżyńskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o znalezionym przez pracowników budowlanych niewybuchu na terenie jednostki wojskowej w Łomży. Trwa ewakuacja mieszkańców (około 100 osób).
Ok. godz. 13:00 saperzy będą podejmować niewybuch. Ruch zostanie wstrzymany na skrzyżowaniu ulic Aleja Legionów-Piłsudskiego oraz Aleja Legionów - Przykoszarowa.
[AKTUALIZACJA]
Ruch na Al. Legionów jest już odblokowany. Mieszkańcy wracają do domów.