Kilkanaście starszych i schorowanych pacjentów Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Bielsku Podlaskim miało trafić w nocy i dziś nad ranem do szpitala w Łomży.
O sprawie dziś wieczorem poinformował portal www.bia24.pl.
- W piątek stwierdzono obecność koronawirusa u kilku pacjentów ZOL-u - przyznaje Bożena Grotowicz, dyrektorka szpitala w Bielsku Podlaskim
Wyniki dodatnie miał również pacjent z oddziału internistycznego. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala w Łomży.
Pacjenci z Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Bielsku Podlaskim do szpitala w Łomży zostali przewiezieni karetkami w nocy z piątku na sobotę.
- To w sumie kilkanaście osób - starszych i schorowanych – informuje portal bia24.pl
W województwie Podlaskim jest ponad 330 zakażeń wirusem COVID-19. Cały czas najwięcej chorych zdiagnozowano w powiecie bielskim, bo prawie 120 osób.