Reklama

Nowe motocykle dla łomżyńskich policjantów [FOTO, VIDEO]

23/09/2022 09:49

Łomżyńscy policjanci mają do dyspozycji dwa nowe jednoślady. To motocykle marki BMW R 1250 RT.

Flota łomżyńskiej policji powiększyła się o dwa nowe motocykle BMW R 1250 RT. 

- Jednoślady w codziennej służbie wykorzystywać będą policjanci wydziału ruchu drogowego. Motocykle zasilane są silnikami o mocy 136 koni mechanicznych, a maksymalny moment obrotowy to 143 niutonometry. Policyjne motocykle, inaczej niż w wersji cywilnej, są jednoosobowe. Miejsce pasażera zajmuje zintegrowany kufer z centralą radiową. W wyposażeniu znajdują się podgrzewane manetki oraz dodatkowe sakwy, co zdecydowanie poprawia komfort podróżowania. Kolorystycznie jednoślady są dobrze widoczne przez innych użytkowników drogi. Posiadają wiele elementów odblaskowych oraz czerwone i niebieskie sygnały uprzywilejowania LED z przodu i z tyłu. Ze względu na swą wielkość i zwrotność, nowe pojazdy mogą być użytkowane wszędzie tam, gdzie panuje duże natężenie ruchu oraz tam, gdzie radiowóz nie jest w stanie dojechać - informuje Komenda Miejska Policji w Łomży.

Reklama

 

Pojazdy zostały kupione w ramach projektu "Bezpieczniej na drogach - motocykle dla służby ruchu drogowego" z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Źródło: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości