Reklama

Rośnie liczba zakażonych w Łomży i powiecie. Mamy 5 nowych przypadków

25/06/2020 10:36

Mamy nowe przypadki koronawirusa w Łomży i powiecie łomżyńskim, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. To dwie młode kobiety, kobieta w sile wieku i młody mężczyzna z Łomży, a także kobieta w sile wieku z powiatu łomżyńskiego.

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o czternastu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

·kobieta w sile wieku z powiatu sejneńskiego, izolacja domowa

·starszy mężczyzna z Suwałk, hospitalizowany w Szpitalu Wojewódzkim w Suwałkach

·młody mężczyzna z Suwałk, izolacja domowa

·kobieta w sile wieku z Białegostoku, izolacja domowa

·starsza kobieta z Białegostoku, izolacja domowa

·młoda kobieta z Białegostoku, izolacja domowa

Reklama

·młody mężczyzna z Białegostoku, hospitalizowany w USK w Białymstoku

·starsza kobieta z powiatu białostockiego, hospitalizowana w Szpitalu MSWiA w Białymstoku

·kobieta w sile wieku z powiatu łomżyńskiego, hospitalizowana w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży

·kobieta w sile wieku z Łomży, izolacja domowa

·dwie młode kobiety z Łomży, izolacja domowa

·młody mężczyzna z Łomży, izolacja domowa

·młody mężczyzna z powiatu sokólskiego, izolacja domowa.

 

W Łomży i powiecie łomżyńskim jest już łącznie 27 "aktywnych" przypadków zakażenia (Łomża- 25, powiat - 2).W całym województwie podlaskim odnotowano do tej pory 763 potwierdzone przypadki zakażenia SARS-CoV-2.

Reklama

Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 33 119/1 412 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości