Reklama

Nowe przypadki koronawirusa. Dwie osoby zmarły

03/07/2020 11:56

O siedmiu nowych przypadkach zakażenia koronawirusem poinformowało dziś Biuro Wojewody Podlaskiego. Wśród nich jest przebywający w izolacji domowej starszy mężczyzna z Łomży. W Podlaskiem odnotowano też dwa kolejne przypadki wystąpienia zgonu z powodu COVID-19.

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o siedmiu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • młody mężczyzna z Białegostoku, izolacja domowa
  • starsza kobieta z powiatu białostockiego, izolacja domowa
  • dziecko z powiatu siemiatyckiego, izolacja domowa
  • dwóch młodych mężczyzn z powiatu siemiatyckiego, izolacja domowa
  • mężczyzna w sile wieku z powiatu siemiatyckiego, izolacja domowa
  • starszy mężczyzna z Łomży, izolacja domowa.

W sumie w województwie podlaskim odnotowano do tej pory 861 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2. Wyzdrowiały kolejne trzydzieści trzy osoby (w sumie 501): dwie kobiety w sile wieku, starszy mężczyzna, starsza kobieta, dwóch młodych mężczyzn, dziecko, dwie młode kobiety i mężczyzna w sile wieku z powiatu białostockiego, dwóch młodych mężczyzn, dwoje dzieci, młoda kobieta, cztery kobiety w sile wieku, czterech mężczyzn w sile wieku, starsza kobieta i starszy mężczyzna z Białegostoku, dwóch młodych mężczyzn z powiatu sokólskiego, dziecko, dwóch mężczyzn w sile wieku i młody mężczyzna z powiatu grajewskiego oraz dwie młode kobiety z powiatu augustowskiego.

Reklama

W Podlaskiem odnotowano też dwa kolejne przypadki wystąpienia zgonu z powodu COVID-19.

To mieszkańcy powiatu  białostockiego: kobieta w wieku 80 lat i mężczyzna w wieku 66 lat. Oboje byli hospitalizowani w białostockim szpitalu. Dotychczas WSSE w Białymstoku odnotowała 12 przypadków zgonu z powodu COVID-19.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości