Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o siedmiu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:
Wyzdrowiało kolejnych osiem osób (w sumie 841): młoda kobieta z powiatu bielskiego, kobieta w sile wieku, starsza kobieta, mężczyzna w sile wieku i młoda kobieta z Łomży, młody mężczyzna, młoda kobieta i dziecko z powiatu sejneńskiego.
Dziś Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformował o potwierdzonym 21. przypadku wystąpienia zgonu z powodu zachorowania na COVID-19 w Podlaskiem.
" To mężczyzna w wieku 79 lat, mieszkaniec powiatu grajewskiego, był hospitalizowany w szpitalu w Grajewie. Miał choroby współistniejące."
Reklama
W sumie w województwie podlaskim odnotowano do tej pory 969 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2. Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 45 031/1 709 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).