Reklama

Nowe przypadki koronawirusa w województwie podlaskim. Nie żyje kolejna osoba

30/07/2020 10:34

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o siedmiu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • kobieta w sile wieku z powiatu białostockiego, izolacja domowa
  • kobieta w sile wieku z powiatu grajewskiego, izolacja domowa
  • młoda kobieta z powiatu monieckiego, izolacja domowa
  • dwóch nastolatków z powiatu siemiatyckiego, izolacja domowa
  • młoda kobieta z powiatu siemiatyckiego, izolacja domowa
  • mężczyzna w sile wieku z powiatu siemiatyckiego, izolacja domowa.

Wyzdrowiało kolejnych osiem osób (w sumie 841): młoda kobieta z powiatu bielskiego, kobieta w sile wieku, starsza kobieta, mężczyzna w sile wieku i młoda kobieta z Łomży, młody mężczyzna, młoda kobieta i dziecko z powiatu sejneńskiego.

Dziś Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformował o potwierdzonym 21. przypadku wystąpienia zgonu z powodu zachorowania na COVID-19 w Podlaskiem.

" To mężczyzna w wieku 79 lat, mieszkaniec powiatu grajewskiego, był hospitalizowany w szpitalu w Grajewie. Miał choroby współistniejące."

Reklama

W sumie w województwie podlaskim odnotowano do tej pory 969 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2. Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 45 031/1 709 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości