O ośmiu nowych przypadkach koronawirusa w regionie poinformowało dziś Biuro Wojewody Podlaskiego. Wśród zakażonych są osoby z Łomży.
Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o ośmiu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:
W sumie w województwie podlaskim odnotowano 1071 potwierdzone przypadki zakażenia SARS-CoV-2. Wyzdrowiało do tej pory 871 osób.
Dziś Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 619 nowych i potwierdzonych przypadkach koronawirusa w kraju oraz śmierci 2 osób. Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 52 410/1 809 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).