Reklama

Nowe przypadki koronawirusa w Łomży. To młodzi ludzie

10/08/2020 10:33

O ośmiu nowych przypadkach koronawirusa w regionie poinformowało dziś Biuro Wojewody Podlaskiego. Wśród zakażonych są osoby z Łomży.

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o ośmiu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • kobieta w sile wieku z powiatu monieckiego, izolacja domowa,
  • dziecko z powiatu monieckiego, izolacja domowa,
  • nastolatka z powiatu monieckiego, izolacja domowa,
  • młoda kobieta z powiatu grajewskiego, izolacja domowa,
  • mężczyzna w sile wieku z Białegostoku, hospitalizowany w USK przy ul. Żurawiej w Białymstoku,
  • młoda kobieta z Łomży, izolacja domowa,
  • młody mężczyzna z Łomży, izolacja domowa,
  • kobieta w sile wieku z Suwałk, izolacja domowa.

W sumie w województwie podlaskim odnotowano 1071 potwierdzone przypadki zakażenia SARS-CoV-2. Wyzdrowiało do tej pory 871 osób.

Dziś Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 619 nowych i potwierdzonych przypadkach koronawirusa w kraju oraz śmierci 2 osób. Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 52 410/1 809 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości