Reklama

Nowe zakażenia koronawirusem. Dziecko i dwie kobiety hospitalizowane w szpitalu w Łomży

18/04/2020 11:21

Podlaski Urząd Wojewódzki poinformował dziś przed południem o 21 kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w naszym regionie. Są to:

  • troje dzieci z powiatu bielskiego, izolacja domowa
  • młoda kobieta z powiatu bielskiego, izolacja domowa
  • starsza kobieta z powiatu wysokomazowieckiego, izolacja domowa
  • dziecko z powiatu wysokomazowieckiego, hospitalizowane w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży
  • młoda kobieta z powiatu wysokomazowieckiego, hospitalizowana w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży
  • starsza kobieta z powiatu wysokomazowieckiego, hospitalizowana w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży
  • cztery starsze kobiety z powiatu bielskiego, hospitalizowane w Szpitalu w Bielsku Podlaskim
  • kobieta w sile wieku z powiatu bielskiego, izolacja domowa
  • starsza kobieta z powiatu bielskiego, izolacja domowa
  • dziecko z powiatu zambrowskiego, izolacja domowa
  • mężczyzna w sile wieku z powiatu zambrowskiego, izolacja domowa
  • starszy mężczyzna z powiatu bielskiego, izolacja domowa
  • dwóch starszych mężczyzn z powiatu wysokomazowieckiego, izolacja domowa
  • mężczyzna w sile wieku z powiatu wysokomazowieckiego, izolacja domowa
  • mężczyzna w sile wieku z powiatu białostockiego, izolacja domowa

Osoby z najbliższego kontaktu zostały objęte opieką epidemiologiczną. 

W sumie w województwie podlaskim mamy 312 potwierdzonych przypadków zakażenia COVID-19. Ogólnie w całym kraju odnotowano kolejne 184 nowe, potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości