Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o pięciu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:
Wyzdrowiało kolejnych dwanaście osób (w sumie 799): czterech mężczyzn w sile wieku, dwie kobiety w sile wieku, trzy młode kobiety, nastolatek i dwóch młodych mężczyzn z Łomży.
W sumie w województwie podlaskim odnotowano do tej pory 929 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2. Liczba zakażonych koronawirusem: 42 038/1 655 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).