Uczniowie Zespołu Szkół Samorządowych w Nowogrodzie rozpoczęli nowy rok szkolny. Podczas uroczystości burmistrz Grzegorz Palka przedstawił nową dyrektor placówki - Joannę Wądołowską.
Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w kościele w Nowogrodzie, po której zgromadzeni przeszli do hali widowiskowo-sportowej przy ZSS. Uczniów, rodziców, grono pedagogiczne oraz zaproszonych gości powitał burmistrz Nowogrodu Grzegorz Andrzej Palka, który podziękował dotychczasowej dyrekcji szkoły, a także przedstawił nową dyrektor ZSS w Nowogrodzie - Joannę Wądołowską.
- Początek roku szkolnego, to początek kolejnego etapu życia, niezależnie od tego ile mamy lat. Stoimy tutaj z ciekawości co się wydarzy, zwłaszcza ja, jako całkiem nowy dyrektor szkoły. Wszyscy zastanawiamy się jakie odniesiemy sukcesy, czy sprostamy wyzwaniom. Wokół nas mnóstwo pytań... - mówiła rozpoczynając swoje przemówienie Joanna Wądołowska - dyrektor szkoły. - Życzę wszystkim samych sukcesów, dobrych ocen, dużo cierpliwości i wytrwałości - zakończyła dyrektor Zespołu Szkół Samorządowych w Nowogrodzie.
Reklama
zdj. UM Nowogród