Reklama

Nowy komunikat Biura Wojewody Podlaskiego. Pięć kolejnych przypadków zakażenia

22/07/2020 10:41

Służby wojewódzkie informują dziś o pięciu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Wśród zakażonych jest m.in. starszy mężczyzna z powiatu kolneńskigo, hospitalizowany w grajewskim szpitalu.

Nowe przypadki koronawirusa to:

  • młody mężczyzna z Białegostoku, izolacja domowa
  • młody mężczyzna z powiatu białostockiego, izolacja domowa
  • starszy mężczyzna z powiatu kolneńskiego, hospitalizowany w Szpitalu Ogólnym w Grajewie
  • starsza kobieta z powiatu grajewskiego, hospitalizowana w Szpitalu Ogólnym w Grajewie
  • starszy mężczyzna z powiatu sejneńskiego, izolacja domowa.

Wyzdrowiało kolejnych sześć osób (w sumie 783): dwóch mężczyzn w sile wieku, młody mężczyzna i  kobieta w sile wieku z Białegostoku, starsza kobieta i mężczyzna w sile wieku z powiatu białostockiego.

W województwie podlaskim odnotowano do tej pory 922 potwierdzone przypadki zakażenia SARS-CoV-2. Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 41 162/1 642 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Jeśli w ciągu ostatnich 14 dni byłeś w rejonie występowania koronawirusa i miałeś kontakt z osobą chorą lub zakażoną koronawirusem SARS-CoV-2 to bezzwłocznie, telefonicznie powiadom stację sanitarno-epidemiologiczną. Zalecamy stosowanie zasad higieny zgodnie z instrukcją opublikowaną na specjalnej stronie gov.pl - http://www.gov.pl/koronawirus.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości