Reklama

Nowy komunikat Biura Wojewody Podlaskiego. Siedem przypadków koronawirusa

12/08/2020 10:32

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o siedmiu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • dziecko z Białegostoku, izolacja domowa,
  • młoda kobieta z Białegostoku, hospitalizowana w USK przy ul. Żurawiej w Białymstoku,
  • młody mężczyzna z Białegostoku, hospitalizowany w USK przy ul. Żurawiej w Białymstoku,
  • cztery kobiety w sile wieku z powiatu grajewskiego, izolacja domowa.

W sumie w województwie podlaskim odnotowano do tej pory 1085 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2. Wyzdrowiały kolejne dwadzieścia cztery osoby (w sumie 905): cztery kobiety w sile wieku z Łomży, siedem starszych kobiet z Łomży, młoda kobieta z Łomży, trzech młodych mężczyzn z powiatu grajewskiego, dwoje dzieci z powiatu grajewskiego, młoda kobieta z powiatu grajewskiego, mężczyzna w sile wieku z powiatu grajewskiego, starszy mężczyzna z Białegostoku, dwie młode kobiety z Białegostoku, młody mężczyzna z Białegostoku, młoda kobieta z powiatu monieckiego.

Dziś Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 715 nowych i potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem w kraju. Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 53 676/1 830 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości