Tylko o 1 przypadku koronawirusa wśród mieszkańców Łomży poinformowało dziś Biuro Wojewody Podlaskiego. To starsza kobieta, hospitalizowana w łomżyńskim szpitalu.
Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o trzynastu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:
W Łomży i powiecie łomżyńskim są łącznie 22 "aktywne" zakażenia, potwierdzone pozytywnymi wynikami testów (21 - miasto, 1 - powiat). W sumie w województwie podlaskim odnotowano do tej pory 749 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2.
Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś o 273 nowych przypadkach koronawirusa i śmierci 21 zakażonych osób. Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 32 821/1 396 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).