Reklama

Nowy przypadek koronawirusa w Łomży. Starsza kobieta jest hospitalizowana

24/06/2020 10:35

Tylko o 1 przypadku koronawirusa wśród mieszkańców Łomży poinformowało dziś Biuro Wojewody Podlaskiego. To starsza kobieta, hospitalizowana w łomżyńskim szpitalu.

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o trzynastu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • starszy mężczyzna z powiatu białostockiego, izolacja domowa
  • dwie kobiety w sile wieku z powiatu białostockiego, izolacja domowa
  • młoda kobieta z powiatu białostockiego, izolacja domowa
  • mężczyzna w sile wieku z Białegostoku, izolacja domowa
  • młody mężczyzna z powiatu sejneńskiego, izolacja domowa
  • dwoje dzieci z powiatu sejneńskiego, izolacja domowa
  • młoda kobieta z powiatu sejneńskiego, izolacja domowa
  • starsza kobieta z powiatu bielskiego, izolacja domowa
  • kobieta w sile wieku z powiatu bielskiego, izolacja domowa
  • mężczyzna w sile wieku z powiatu bielskiego, izolacja domowa
  • starsza kobieta z Łomży, hospitalizowana w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży

W Łomży i powiecie łomżyńskim są łącznie 22 "aktywne" zakażenia, potwierdzone pozytywnymi wynikami testów (21 - miasto, 1 - powiat).  W sumie w województwie podlaskim odnotowano do tej pory 749 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś o 273 nowych przypadkach koronawirusa i śmierci 21 zakażonych osób. Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 32 821/1 396 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości