Reklama

Nowy przypadek koronawirusa w Łomży

01/07/2020 10:36

O zaledwie pięciu przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie informuje dziś Biuro Wojewody Podlaskiego. Tylko jeden przypadek dotyczy osoby z Łomży. To młoda kobieta, która przebywa w izolacji domowej.

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o pięciu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • młoda kobieta z powiatu białostockiego, izolacja domowa
  • starszy mężczyzna z powiatu białostockiego, izolacja domowa
  • dziecko z Białegostoku, izolacja domowa
  • młoda kobieta z Łomży, izolacja domowa
  • starszy mężczyzna z Suwałk, izolacja domowa.

W sumie w województwie podlaskim odnotowano do tej pory 848 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2. Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 34 775/1 477 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

W Podlaskiem wyzdrowiało kolejnych siedem osób (w sumie 461) – starszy mężczyzna i kobieta w sile wieku z powiatu grajewskiego, mężczyzna w sile wieku z powiatu sokólskiego, kobieta w sile wieku z Białegostoku, dwie młode kobiety z powiatu bielskiego,  młoda kobieta z powiatu białostockiego.

Reklama

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości