O zaledwie pięciu przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie informuje dziś Biuro Wojewody Podlaskiego. Tylko jeden przypadek dotyczy osoby z Łomży. To młoda kobieta, która przebywa w izolacji domowej.
Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o pięciu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:
W sumie w województwie podlaskim odnotowano do tej pory 848 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2. Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 34 775/1 477 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).
W Podlaskiem wyzdrowiało kolejnych siedem osób (w sumie 461) – starszy mężczyzna i kobieta w sile wieku z powiatu grajewskiego, mężczyzna w sile wieku z powiatu sokólskiego, kobieta w sile wieku z Białegostoku, dwie młode kobiety z powiatu bielskiego, młoda kobieta z powiatu białostockiego.