Reklama

Nowy przypadek koronawirusa w Łomży

14/07/2020 10:41

Biuro Wojewody Podlaskiego poinformowało dziś o jednym przypadku zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonym pozytywnym wynikiem testu laboratoryjnego.

To przebywająca w izolacji domowej kobieta w sile wieku z Łomży. Łomżyński sanepid podaje, że została ona objęta kwarantanną w związku z opracowywanymi wcześniej źródłami zakażeń. To pierwszy od kilku dni podany do wiadomości przypadek zakażenia w mieście.  Obecnie w naszym najbliższym regionie w kwarantannie przebywa 116 osób (68 - Łomża, 48 - powiat).

Służby wojewódzkie poinformowały również o wyzdrowieniu kolejnych czterdzietu osób (w sumie 704): czterech młodych mężczyzn, cztery młode kobiety, trzy kobiety w sile wieku, trzech mężczyzn w sile wieku i dziecko z Białegostoku, młody mężczyzna i kobieta w sile wieku z powiatu białostockiego, trzech mężczyzn w sile wieku, dwie kobiety w sile wieku, starszy mężczyzna, młoda kobieta i dwoje dzieci z Łomży, młody mężczyzna, mężczyzna w sile wieku i kobieta w sile wieku z powiatu łomżyńskiego, dwie kobiety w sile wieku, dwóch mężczyzn w sile wieku, dwóch młodych mężczyzn, dwie młode kobiety, dwoje dzieci i starszy mężczyzna z powiatu sejneńskiego.

Reklama

Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 38 457/1 588 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości