Reklama

Nowy przypadek koronawirusa w Łomży

17/07/2020 10:36

O jednym nowym przypadku zakażenia koronawirusem wśród mieszkańców Łomży informuje dziś BIuro Wojewody Podlaskiego. To przebywający w izolacji domowej mężczyzna w sile wieku. Łącznie służby wojewódzkie poinformowały dziś o czterech nowych przypadkach w Podlaskiem.

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o czterech kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • starsza kobieta z powiatu grajewskiego, hospitalizowana w Szpitalu Ogólnym w Grajewie,
  • młody mężczyzna z powiatu grajewskiego, hospitalizowany w Szpitalu Ogólnym w Grajewie,
  • starsza kobieta z powiatu grajewskiego, izolacja domowa,
  • mężczyzna w sile wieku z Łomży, izolacja domowa.

Służby wojewódzkie poinformowały też o wyzdrowieniu siedmiu osób (w sumie 756): dziecko, młody mężczyzna i mężczyzna w sile wieku z Białegostoku, młoda kobieta i młody mężczyzna z Suwałk, nastolatka z powiatu sejneńskiego i mężczyzna w sile wieku z Łomży.

W sumie w województwie podlaskim odnotowano do tej pory 908 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2. Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 39 407/1 612 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości