Reklama

Oblał się substancją i podpalił. Zrobił to w pobliżu komendy

04/07/2022 20:22

Policjanci wyjaśniają szczegóły tragicznego zdarzenia do jakiego doszło w pobliżu Komendy Powiatowej Policji w Kolnie. 35-letni mężczyzna oblał się łatwopalną substancją i podpalił. 

W poniedziałek (4.07) po południu w Kolnie mężczyzna oblał się łatwopalną substancją i podpalił. 

Do zdarzenia doszło w pobliżu Komendy Powiatowej Policji w Kolnie.

- Przypadkowy kierowca i policjant ugasili ogień. Mężczyzna trafił do szpitala. Nie posiadał żadnych transparentów, nie są znane powody takiego czynu. Wyjaśniamy okoliczności tego zdarzenia - poinformował Tomasz Krupa, rzecznik prasowy podlaskiej policji.

Fot. ilustracyjne KPP Kolno

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości