Policjanci wyjaśniają szczegóły tragicznego zdarzenia do jakiego doszło w pobliżu Komendy Powiatowej Policji w Kolnie. 35-letni mężczyzna oblał się łatwopalną substancją i podpalił.
W poniedziałek (4.07) po południu w Kolnie mężczyzna oblał się łatwopalną substancją i podpalił.
Do zdarzenia doszło w pobliżu Komendy Powiatowej Policji w Kolnie.
- Przypadkowy kierowca i policjant ugasili ogień. Mężczyzna trafił do szpitala. Nie posiadał żadnych transparentów, nie są znane powody takiego czynu. Wyjaśniamy okoliczności tego zdarzenia - poinformował Tomasz Krupa, rzecznik prasowy podlaskiej policji.
Fot. ilustracyjne KPP Kolno