Dziś na obwodnicy Konarzyc policjanci w pościgu zatrzymali kradzionego lexusa.
Do zdarzenia doszło dziś w południe.
Zatrzymania auta dokonali kryminalni z Wołomina z pomocą łomżyńskiej drogówki. Tę informację potwierdza nam oficer prasowa KMP w Łomży Karolina Wojciekian.
Z naszym informacji wynika, że ujęto co najmniej jedną osobę. Skradziony lexus był na ukraińskich numerach rejestracyjnych.