Reklama

Oddział ZNP Łomża. Bal nauczycielski w Labiryncie

12/02/2023 10:38

Po dwuletniej przerwie w Łomży odbył się bal nauczycielski członków ZNP. W Restauracji Labirynt w Łomży bawiło się wczoraj ponad 40 osób.

Działacze łomżyńskiego oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego oraz ich rodziny i przyjaciele w sobotni (11.02) wieczór spotkali się na balu. 

- Wracamy do tradycji balów nauczycielskich. Poprzedni odbył się w lutym 2020 r. Ludzie chcą odreagować ten trudny czas pandemii, zamknięcia, izolacji. To wydarzenie towarzyskie, integracyjne - mówi Ewa Chludzińska, prezes zarządu Oddziału ZNP w Łomży.

Łomżyński oddział Związku Nauczycielstwa Polskiego zrzesza około 600 aktywnych członków oraz 100 emerytów (z miasta i powiatu łomżyńskiego). 

Reklama

ZNP jest jednym z największych związków zawodowych w Polsce. Organizacja ta działa na rzecz poprawy warunków pracy nauczycieli, w tym wysokości wynagrodzeń, a także zapewnienia im odpowiedniego wsparcia w zakresie rozwoju zawodowego. Jest członkiem międzynarodowej organizacji nauczycielskiej - Światowej Federacji Nauczycielskich Związków Zawodowych (WFUT), co pozwala na wymianę doświadczeń i współpracę z innymi krajami w dziedzinie edukacji.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości