Od najbliższego poniedziałku (3.08) Oddział Okulistyczny Szpitala Wojewódzkiego w Łomży powraca do świadczenia usług medycznych zakontraktowanych z NFZ. Decyzję w tej sprawie wojewoda podlaski wydał wczoraj (29.07).
O "odmrożeniu" kolejnego oddziału informuje Jolanta Gryc, Pełnomocnik Dyrektora ds. Systemu Zarządzania Jakością i Akredytacji. Oddział okulistyczny ma wrócić do świadczenia usług zakontraktowaych z NFZ już od 3 sierpnia.
"Zgodnie z w/w decyzją na Oddziale Obserwacyjno - Zakaźnym pozostają 2 łóżka wydzielone dla pacjentów okulistycznych z podejrzeniem, bądź zakażeniem SARS/COV-2wymagających hospitalizacji." - czytamy w komunikacie.
Obecny zakres świadczeń medycznych dla pacjentów z podejrzeniem bądź zakażeniem SARS-COV-2 Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży: