Reklama

"Odmrażają" okulistykę w łomżyńskim szpitalu

31/07/2020 07:15

Od najbliższego poniedziałku (3.08) Oddział Okulistyczny Szpitala Wojewódzkiego w Łomży powraca do świadczenia usług medycznych zakontraktowanych z NFZ. Decyzję w tej sprawie wojewoda podlaski wydał wczoraj (29.07).

O "odmrożeniu" kolejnego oddziału informuje Jolanta Gryc, Pełnomocnik Dyrektora ds. Systemu Zarządzania Jakością i Akredytacji. Oddział okulistyczny ma wrócić do świadczenia usług zakontraktowaych z NFZ już od 3 sierpnia.

"Zgodnie z w/w decyzją na Oddziale Obserwacyjno - Zakaźnym pozostają 2 łóżka wydzielone dla pacjentów okulistycznych z podejrzeniem, bądź zakażeniem SARS/COV-2wymagających hospitalizacji." - czytamy w komunikacie.

Obecny zakres świadczeń medycznych dla pacjentów z podejrzeniem bądź zakażeniem SARS-COV-2 Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży:

  • nefrologia - hospitalizacja 1 łóżko
  • neonatologia - hospitalizacja
  • położnictwo i ginekologia - hospitalizacja
  • neurologia - hospitalizacja
  • choroby płuc - hospitalizacja
  • choroby zakaźne - hospitalizacja -22 łóżka, w tym 2 łóżka – hospitalizacja okulistyczna"
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości